OHLASY

25. srpna 2018 - manželé Bozděchovi

"Svatba na zámku Rabštějn nad Střelou? Můžeme jen doporučit!!! Byli jsme spokojení po všech stránkách a moc se nám se tam líbilo. Pro mě jako nevěstu osobně splněný sen-cítila jsem se jako opravdová princezna.:) A mám vzpomínky na celý život. Majitelé zámku velice příjemní, ochotní, ve všem nám vyšli vstříc. Na zámek se budeme rádi vracet!"

E. Bozděchová21. července 2018 - manželé Kubíčkovi

"Svatba na zámku Rabštejn naprosto splnila veškerá naše očekávání a přání. Zámek má neskutečnou atmosféru, nejenže nabízí nádherné prostředí a krásnou krajinu, ale i pohádkové prostory. To vše umocněno naprostým soukromím a možností volného pohybu našich hostů v celém areálu. Organizace a komunikace s majiteli byla skvělá. Zámek jsme si mohli před svatbou několikrát prohlédnout a doladit veškeré detaily. Jakékoliv naše přání nebyl problém splnit. Nejen pro nás, ale i pro naše hosty, byla svatba na zámku nezapomenutelným zážitkem a rádi se tam opět vrátíme, třeba jen na návštěvu."

A&P Kubíčkovi5. srpna 2017 - manželé Sturmovi

"Zámek je ideální místo pro krásnou svatbu. Možnost obřadu na hradbách s výhledem do údolí řeky Střely a okolních lesů je naprosto výjimečná a svatební apartmá je opravdu jako pro princeznu. Jsme velice šťastní že náš největší den se odehrál právě zde a děkujeme majitelům kteří jsou velmi milí a sympatičtí lidé za jejich naprostou diskrétnost během obřadu i svatebniho veselí. Vřele doporučujeme."

Lenka Sturma Cechura a Robert Sturma24. červen 2017 - manželé Mukařovských

"Těžko bychom hledali krásnější místo pro naši svatbu. Citlivě zrekonstruovaný zámek uprostřed nádherné přírody a bezproblémové služby, to vše se postaralo o to, aby náš svatební den byl opravdu nezapomenutelný. Srdečné díky!"

manželé Mukařovských24. června 2017 - manželé Novákovi

"Svatbu jsme měli 24.6. 2017 na zámku Rabštejn nad Střelou. Toto místo jsme si vybrali z důvodu krásně prosvětleného sálu a nádherné zámecké zahrady. Svatba zde byla velmi příjemná a máme na co vzpomínat."

manželé Novákovi10. června 2017 - manželé Kepkovi

"Svatbu jsme měli 10.6.2017, byli jsme maximálně spokojeni s organizací i s přístupem majitelů zámku. Vyšlo nám krásné slunečné počasí a my i naši svatební hosté jsme si mohli užít nádherné prostředí zámku Rabštejn nad Střelou i s jedinečným výhledem do okolí. Můžeme jedině doporučit."

manželé Kepkovi10. června 2017 - manželé Lehečkovi

"Když mě manžel požádal o ruku a my začali plánovat, nenapadlo by nás, že Naše svatba bude opravdu Ta nejkrásnější. Po neplánované procházce tímto krajem a zjištění, že se zde konají svatby, bylo rozhodnuto. "Zámek Rabštejn nad Střelou". Nejkouzelnější místo pro Naši svatbu. I když jsme ještě neměli upřesněné podstatné skutečnosti jako byl catering, odvoz apod., už jsme měli termín. "10.06.2017" Majitelé zámku jsou velmi příjemní a vstřícní lidé. Plnili nám všechna přání. Zbytečné obavy šly tedy stranou. Krásné počasí, obřad na terase s pohádkovým výhledem, možnost uspořádat zde svatební hostinu, k dispozici celý areál zámku, nespočet krásných fotek a především vzpomínek na Náš den. Je a bude naší tradicí se sem vracet nejen na Naše výročí. Nemohli jsme si vybrat krásnější místo. Ze srdce děkujeme."

M&M Lehečkovi