OHLASY

1. srpna 2020 - Kamila a Miroslav Wuchterle

"Svatba na zámku V Rabsteině nad Střelou byla pro nás nezapomenutelným zážitkem. Romantická přírodní scenérie kolem řeky Střely zvýraznila krásnou stavbu zámku a zámeckého parku. Ve stylových místnostech uvnitř zámku proběhl svatební obřad. Pohádkový pokoj čekal na nás novomanžele po skončení svatební hostiny, která byla v objektu přilehlém k zámku. Praktické bylo, že na zámku mohli být ubytováni i někteří naši hosté. Děkujeme majitelům zámku, že jsme tam mohli spolu s našimi milými hosty prožít náš šťastný den."

Míra a Kamila27. června 2020 - Jan a Renata Šindelářovi

"Moc bychom chtěli poděkovat majitelům za možnost prožít jeden z nejkrásnějších dní v našem životě právě u nich na zámku a za jejich průběžnou pomoc s organizací. Rabštejn nad Střelou je krásné místo, které okouzlilo nejen nás ale i všechny naše svatebčany, kteří tak rádi vzpomínají na naší svatbu. Nedokážeme si představit ideálnější místo ke svatbě s tak romantickou atmosférou."

manželé Šindelářovi20. června 2020 - Mirko a Milena Budinští

"Jen těžko se hledají slova pro poděkování manželům Mádrovým, kteří nám umožnili jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě prožít na zámku v Rabštejně nad Střelou. Severní Plzeňsko je nám velmi blízké a tohle kouzelné místo s neopakovatelnou atmosférou bude již navždy zapsáno v našich srdcích. Velmi milé a vstřícné jednání s majiteli jen podtrhlo správnost našeho rozhodnutí. Svatební den v Rabštejně neměl jedinou chybičku, všichni jsme si jej skvěle užili. Možná jsem měla jen štěstí, ale při zařizování svatby jsem se setkala jen se samými ochotnými, milými a spolehlivými lidmi. Také díky nim se těch pár hodin v našich životech stalo nezapomenutelnými.

Určitě se občas přijedeme třeba se jen tak podívat, na chvilku se zastavit a zavzpomínat.

Děkujeme."

Milena a Mirko Budinští27. července 2019 - manželé Kestlerovy

"Ještě jednou bychom chtěli s manželem moc poděkovat za umožnění mít svatbu právě na zámku. Město Rabštejn nad Střelou a jeho okolní krajinu máme moc rádi, proto pro nás výběr svatebního místa nebyl zase tak těžký. A když jsme zjistili, že je možnost mít svatbu přímo na zámku, byla to pro nás jasná volba. Ten úžasný výhled do okolí, krásná zahrada a k tomu mít celý zámek jen pro nás dva a nejbližší svatební hosty je přesně to, co jsme hledali.Vše se vydařilo na jedničku a i hostům se moc líbilo. Pro mne, jako pro nevěstu, to byla svatba jako z pohádky. Bez vás, manželů Mádrových, by to samozřejmě také nešlo, proto vám patří to největší poděkování. Váš milí a vstřícný přístup se dnes jen tak nevidí. Moc na náš den vzpomínáme a budeme se sem rádi vracet.BR>Přejeme vám hlavně zdraví a mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě."

manželé Kestlerovi13. července 2019 - manželé Šístkovi

"Svatba na zámku Rabštejn nad Střelou je nezapomenutelný zážitek. Interiér, zahrada a okolí zámku jsou vskutku pohádkové. Byl to pro nás nejkrásnější den, který nikdy nezapomeneme. My i hosté jsme si atmosféru zámku náramně užívali, bylo to něco, co nezažíváme každý den. Během naší svatby jsme nebyli nikým rušeni, majitelé jsou velmi vstřícní a sympatičtí lidé. Moc bychom jim chtěli poděkovat a rádi se budeme vracet."

manželé Šístkovi22. června 2019 - manželé Rožánkovi

"Těžko najít pro tento okamžik lepší místo, které by mělo takovou atmosféru a kouzlo, jako je právě zámek na Rabštejně. Náš den jsme si výborně užili i díky perfektnímu jednání s majiteli, kteří neváhali nám pomoci a vyjít vstříc ve všem, co s organizací souviselo. Svatba tak byla opravdovým nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro nás, ale i pro všechny, kteří s námi tenhle den prožili. Moc děkujeme a pro všechny, kdo o tomto místě přemýšlí, doporučuji krátkou návštěvu. Budete mít rozhodnuto již při příjezdu J"

manželé Rožánkovi8. září 2018 - manželé Bockovi

"Náš svatební den byl jedním z nejkrásnějších dnů. Vydařilo se nám nádherné počasí, oddávající měl skvělou řeč a úžasné prostředí zámku Rabštejn nad Střelou dodalo všemu příjemnou atmosféru."

manželé Bockovi25. srpna 2018 - manželé Bozděchovi

"Svatba na zámku Rabštějn nad Střelou? Můžeme jen doporučit!!! Byli jsme spokojení po všech stránkách a moc se nám se tam líbilo. Pro mě jako nevěstu osobně splněný sen-cítila jsem se jako opravdová princezna.:) A mám vzpomínky na celý život. Majitelé zámku velice příjemní, ochotní, ve všem nám vyšli vstříc. Na zámek se budeme rádi vracet!"

E. Bozděchová4. srpna 2018 - manželé Čermákovi

"Milí paní a pane Mádrovi, rádi bychom Vám poděkovali za umožnění konání našeho velkého dnu právě u Vás na zámku. Byla jsem nadšená když mi jednoho prosincového dne manžel zavezl na toto místo....tenkrát bylo vše zavřené, ale i tak to působilo skvěle, vše podle našich přání...a na vratech zámku cedule "možnost konání svateb" Toto místo nám učarovalo a jen tak jsme si s manželem s úsměvem řekli "To je adekvátní místo na svatbu". Však to jsme ještě nevěděli, že to opravdu za dva roky bude pravda. Měli jsme trošku jiná místa, přeci jen bydlíme vedle Prahy a na Rabštejn je to trochu z ruky....ale nenechali jsme se odradit...a věděli jsme proč! :) Jak umístění zámku na skále s terasami a překrásným výhledem do klidných lesů a na řeku Střelu tak i blízkost kostela který má prostě své kouzlo...Celý Rabštejn na člověka působí, jako by byl úplně někde jinde. Tím víc Váš milí a vstřícný přístup a i ostatních lidí se kterými jsme jednali na nás působil, že i v dnešní době jsou stále na některých místech neskutečně dobří lidé. Postupem příprav jsme si čím dál tím vím potvrzovali, že toto je to pravé místo. A proto Vám patří velký dík, za příležitost, vstřícnost, milí přístup a pomoc...….díky Vám jsme měli náš den D tak kouzelný a krásný!!! Přiznám se, že ani ve snu by mě nenapadlo, jak krásný může být. 99% má na tom zásluhu to překrásné místo."

Děkujeme manželé Čermákovi21. července 2018 - manželé Kubíčkovi

"Svatba na zámku Rabštejn naprosto splnila veškerá naše očekávání a přání. Zámek má neskutečnou atmosféru, nejenže nabízí nádherné prostředí a krásnou krajinu, ale i pohádkové prostory. To vše umocněno naprostým soukromím a možností volného pohybu našich hostů v celém areálu. Organizace a komunikace s majiteli byla skvělá. Zámek jsme si mohli před svatbou několikrát prohlédnout a doladit veškeré detaily. Jakékoliv naše přání nebyl problém splnit. Nejen pro nás, ale i pro naše hosty, byla svatba na zámku nezapomenutelným zážitkem a rádi se tam opět vrátíme, třeba jen na návštěvu."

A&P Kubíčkovi5. srpna 2017 - manželé Sturmovi

"Zámek je ideální místo pro krásnou svatbu. Možnost obřadu na hradbách s výhledem do údolí řeky Střely a okolních lesů je naprosto výjimečná a svatební apartmá je opravdu jako pro princeznu. Jsme velice šťastní že náš největší den se odehrál právě zde a děkujeme majitelům kteří jsou velmi milí a sympatičtí lidé za jejich naprostou diskrétnost během obřadu i svatebniho veselí. Vřele doporučujeme."

Lenka Sturma Cechura a Robert Sturma24. červen 2017 - manželé Mukařovských

"Těžko bychom hledali krásnější místo pro naši svatbu. Citlivě zrekonstruovaný zámek uprostřed nádherné přírody a bezproblémové služby, to vše se postaralo o to, aby náš svatební den byl opravdu nezapomenutelný. Srdečné díky!"

manželé Mukařovských24. června 2017 - manželé Novákovi

"Svatbu jsme měli 24.6. 2017 na zámku Rabštejn nad Střelou. Toto místo jsme si vybrali z důvodu krásně prosvětleného sálu a nádherné zámecké zahrady. Svatba zde byla velmi příjemná a máme na co vzpomínat."

manželé Novákovi10. června 2017 - manželé Kepkovi

"Svatbu jsme měli 10.6.2017, byli jsme maximálně spokojeni s organizací i s přístupem majitelů zámku. Vyšlo nám krásné slunečné počasí a my i naši svatební hosté jsme si mohli užít nádherné prostředí zámku Rabštejn nad Střelou i s jedinečným výhledem do okolí. Můžeme jedině doporučit."

manželé Kepkovi10. června 2017 - manželé Lehečkovi

"Když mě manžel požádal o ruku a my začali plánovat, nenapadlo by nás, že Naše svatba bude opravdu Ta nejkrásnější. Po neplánované procházce tímto krajem a zjištění, že se zde konají svatby, bylo rozhodnuto. "Zámek Rabštejn nad Střelou". Nejkouzelnější místo pro Naši svatbu. I když jsme ještě neměli upřesněné podstatné skutečnosti jako byl catering, odvoz apod., už jsme měli termín. "10.06.2017" Majitelé zámku jsou velmi příjemní a vstřícní lidé. Plnili nám všechna přání. Zbytečné obavy šly tedy stranou. Krásné počasí, obřad na terase s pohádkovým výhledem, možnost uspořádat zde svatební hostinu, k dispozici celý areál zámku, nespočet krásných fotek a především vzpomínek na Náš den. Je a bude naší tradicí se sem vracet nejen na Naše výročí. Nemohli jsme si vybrat krásnější místo. Ze srdce děkujeme."

M&M Lehečkovi